| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand navighez pe internet majoritatea site-urilor au background-ul alb ( aceea tema din spatele scrisului ) pe mine ma deranjeaza foarte mult si vreau sa o schimb in negru, cum fac? am gasit ceva in google chrome dar imi schimba doar prima pagina de pornire bara de sus, in rest ramane alb.

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Http://imgur.com/a/Q1gPp

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cauta in setarile browser-ului. Spre exemplu, la Firefox, intri la Options / Content / Colors.

| ordinar a răspuns (pentru Dismally):

Nu merge cum spui tu dismally. eu vreau ca fundalul alb sa se transforme in negru si scrisul negru in alb sau orice altceva

| Dismally a răspuns (pentru ordinar):

Merge sigur, am testat, stiu ce spun.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Acest lucru il poti face doar daca folosesti anumite browsere cum ar fi Mozzila Firefox.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai cum