| Cami29 a întrebat:

Bună! A-ți auzit cumva de site-ul rosiistricate.com? Am vazut ca platesc pentru a urmari trailere. si dupa 3 zile de proba faci 20 de euro. dupa cele 3 zile de proba trebuie sa cumperi primul rank cu 150 de euro ca sa castigi un plus de 100 de euro pentru ca le urmaresti trailerele! Dacă aveți idee ce e cu site-ul și dacă pare ok sa imi spuneti si mie!

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

"dupa cele 3 zile de proba trebuie sa cumperi primul rank cu 150 de euro ca sa..."

m-ai terminat, cum poti sa iei asa ceva in considerare?!?
NU exista chestie de pe care sa poti castiga bani, dar sa iti ceara bani inainte
P U N C T
pentru ca este MUUULT prea evident, ca daca iti cer bani, atunci nu castigi bani, pentru ca daca ai castiga, in loc sa iti ceara, ti-ar retine din ce castigi

| 44mon a răspuns:

Din ce am auzit eu e scam, e un site înființat recent despre care nu se prea găsesc detalii. Nu merita riscul, poate se ocupa cu furt de date. happy

| Zoltán_Csáki_1972 a răspuns:

Nu prea sunt de încredere. Depui bani dar nu sunt sigur că îi vei mai putea scoate. Dispar repede aceste site-uri.
Dacă mai cați job online te pot ajuta.