| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 luni am blocat o persoana pe Facebook. Astăzi m-am uitat peste lista persoanelor blocate, iar persoana respectiva nu apare în aceasta lista, cu toate că am blocat-o, mai mult că sigur. De ce nu mai apare în aceasta lista? Care este cauza?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În acest caz, cum a spus cineva mai sus, și-a închis contul.
Ori poate că Facebook-ul i-a blocat temporar contul până la verificarea identității.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Chiar am citit zilele trecute, despre această erooare a Facebook-ului. Dar nu credeam că și unii dintre români au fost afectați.
Blocheaz-o din nou. :)
http://adevarul.ro/......index.html

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Am incercat sa o caut și nu o găsesc

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

În acest caz, cum a spus cineva mai sus, și-a închis contul.
Ori poate că Facebook-ul i-a blocat temporar contul până la verificarea identității.

| Elena9328 a răspuns:

Ori te-a blocat și ea, înainte să o faci tu, sau in acelasi timp.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Simona,

Exista posibilitatea ca acea persoana sa aiba contul inchis, caz in care ea nu mai apare nicaieri pe Facebook.

| Anon31241212 a răspuns:

Ori si-a sters contul si si-a facut altul, ori ti-a spart cineva contul tie si a eliminat-o din lista.

| Yaro_Kovalchuk_2001 a răspuns:

Cauza ar fi ca si-a sters contul