| anonim_4396 a întrebat:

Bună,acum câteva luni am facut un cont pentru o fata pe Wattpad pentru că mă tot sâcâia la cap si nu mă lasa, am zis că poate s-o sătura de wattpad rapid si gata că până la urmă are 11 ani, aici a fost vina mea..si azi am primit un mesaj de la dezvoltatorii wattpad cu o poză de la o carte 18+,vă dați seama că m-am facut foc si para,si era o poza deochiată, contul era facut pe nr meu de telefon și nu mă așteptam ca la 11 ani să scrie cărți de genu, sau să citească.

Am intrat pe contul ei (Am parola)și m-am convins singură că era adevarat ce scria in mesaj si dupa cum stiti pe wattpad nu ai voie să pui poze 18+ cu organe,activitate sexuala să se vada foarte bine si chesti,automat cei de la wattpad ti-o sterg si iti trimit mesaj, eu aș vrea să sterg contul ei si să le scriu prin email celor de la wattpad dar nu stiu cum.

1.Cum pot șterge contul (Contul nu e facut pe laptop cii pe telefon)?
2.Care este adresa de email a celor de la wattpad?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Scrie-le direct ca vrei sa inchizi contul unui minor, trebuie sa fie si ceva date de contact undeva pe site. - https://support.wattpad.com/hc/en-us/requests/new Ai si asistent virtual in chat.

Vezi si cum sa raportezi contul unui minor.Varsta minima e de 13 ani. https://support.wattpad.com/......rage-User-

| ariastuff a răspuns:

Https://support.wattpad.com/......on-Wattpad
aici e help centerul wattpad si cred ca poti sa pui acolo intrebari (nu au adresa de email asta e singuru mod prin care poti sa ii contactezi)