| simina96 a întrebat:

Acum cateva minute am incercat sa ma loghez pe Facebook si imi apare urmatorul mesaj:,, Facebook va reveni curand. Facebook este oprit temporar pentru lucrări necesare de întreţinere, însă îl vei putea accesa din nou peste câteva ore."
Mai are cineva problema asta? Nu ma pot loga nici de pe laptop nici de pe telefon.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Daca ai citi cu atentie ce scrie acolo, ai intelege ca unii au problema asta si altii nu, scrie si in romana.

| simina96 explică (pentru ROB3RT89):

Am citit, am intrebat doar ca sa vad aproximativ cate persoane se mai confrunta cu problema asta.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru simina96):

50% din utilizatori!

| Ora de net a răspuns:

Buna, Simina,

Mesajul este unul temporar, nu trebuie sa iti faci griji.

| DaniGl a răspuns:

Si eu am aceeasi problema

| klaas1992 a răspuns:

Am avut de multe ori problema asta dar nu-ti face griji trece repede

| florinbercea a răspuns:

Am si eu aceeasi problema. Trebuie sa astepti 2-4 ore si o sa-si revina. Funda?