| FCLPclaudiu a întrebat:

am MALWAREBYTES ANTI-MALWARE HOME 2.2.1.1043, ma poate ajuta careva cu un id si key e activare?

FUNDA...

Răspuns Câştigător
| Skippy223 a răspuns:

Malwarebytes are o perioada de incercare pentru versiunea full, dupa care poti sa folosesti versiunea gratuita, care e la fel de buna, doar ca nu isi face update automat si nu te protejeaza "live". Atat.
Daca nu iti permiti sa cumperi licenta, poti sa folosesti versiunea gratuita si dai un scan pe saptamana.

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Claudiu,

Iti recomandam sa achizitionezi o licenta de pe situl celor de la Malwarebites.

In cazul programelor antivirus, nu exista o solutie care te va proteja suta la suta, dar indiferent de programul ales (chiar si o varianta free), este bine ca antivirusul sa fie updatat constant. Daca un antivirus nu isi actualizeaza zilnic baza de date el nu va putea sa te protejeze de noi atacuri aparute si nu va fi deloc util.