| AnonimMM678 a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutor,daca se mai poate face ceva,am fost impreuna cu un baiat pentru el am renuntat la Facebook,ne-am certat si mi-a schimbat parola, inclusiv si adresa de email mi-a schimbat-o cu a lui, am incercat sa mi-l recuperez dar imi cere numar de telefon dar eu acum 1 an am aruncat acea cartela, iar daca dau acolo unde arata ca nu am acces la aces numar imi arata adresa lui de email atat pe Facebook cat si pe email ce sa fac, cum sa mi-l recuperez va tog ajutati-ma????????

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu mai poti face nimic.

| Elena9328 a răspuns:

Nu poți face nimic.
Decât să vorbești cu respectivul sa ți le dea.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Ne pare rau pentru aceasta situatie neplacuta. Te sfatuim sa incerci sa-l recuperezi mergand la www.facebook.com/hacked si urmand pasii indicati acolo.

De asemenea, pe viitor, este bine sa iti securizezi conturile precum setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon. Mai multe sfaturi aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul