| MariusRMP a întrebat:

am o intrebare... Pot accesa DeepWeb de pe android? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Termenul "deep web" se refera la continutul de pe Internet care nu este indexat de motoarele mari de cautare, adica nu se poate gasi la o simpla cautare Google.

Un clip care explica ce inseamna acest lucru gasesti aici https://www.youtube.com/watch?v=_UOK7aRmUtw

In ceea ce priveste "dark net" acele websituri care se acceseaza doar cu un browser special, te sfatuim sa le eviti. Poti intalni continuturi daunatoare sau chiar ilegale.

4 răspunsuri:
| BL_Je_Suis_Andrei_1996 a răspuns:

Iti trebuie torbrowser

| Daniel2836 a răspuns:

Nu.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, pentru ce vei sa intri pe deep web? te sfatuiesc sa o lasi balta vrei sa ramai traumatizat? dar daca totusi vrei foloseste tor

| KanezuY a răspuns:

Nu recomand sa accesezi DeepWeb deoarece te poti trezi cu asasini la poarta.
Citeste si tu raspunsurile de la intrebarea asta

http://www.tpu.ro/......tre-pe-el/