| Ionutszu a întrebat:

Am o problema cu Chrome in sensul ca daca intru in el, nu pot accesa setarile sau daca intru intr-o pagina, daca dau click sus, nu pe X tot iese din oricare pagina. Practic nu il pot folosi nici sa schimb o pagina cu alta. L-am dezinstalat si instalat iar. Face la fel. Voi ce ati facut? (Am win. 8.1, antivirusul nu detecteaza nimic)

2 răspunsuri:
| Julia1188 a răspuns:

Iti sugerez sa activezi AdBlock ( blocheaza reclame) si TrafficLight ( iti protejeaza site-urile ). Inainte de asta reinstaleaza-l din nou. Sper sa reusesti.

| ionutmit10 a răspuns:

Încearcã să pui o altã versiune de windows și vezi dacă face la fel...