| gabrielle50 a întrebat:

am o problema, vreau sa intru pe primul meu mail de cand eram mai micuta si nu mai stiu parola si nici raspunsurile la intrebarile de siguranta. Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

It's Over! Nu mai poti face absolut nimic, pentru recuperarea ei. Fa-ti o noua adresa de email.

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Gabrielle,

Poti incerca sa-ti recuperezi contul aici https://help.yahoo.com/kb/SLN27051.html

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon. Astfel, le vei putea recupera in cazul in care acestea au fost compromise.

| Trickster a răspuns:

Incearca cu nr de telefon