| Nico_Nicoleta_1999_u9TF a întrebat:

Buna, am văzut un ceas pe net care costă 37 de lei și prețul total e tot atât, dar mai jos scria ca transportul nu este inclus sau așa ceva. Asta înseamnă că pe lângă suma asta mai plătesc ceva și la curier?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, transportul.

| sierra1 a răspuns:

Corect, plătești transportul (undeva pe la 15-25 lei)

| Nirvanaaa a răspuns:

Fiindca transportul nu este inclus, il platesti.Bine ar fi sa iti zica si cat inainte.Sa nu te trezesti cu vreo surpriza.

| Csander a răspuns:

Transportul il platesti tu si depinde de localitatea in care stai si de ce curier folosesc ei.
Atentie ca poti plati mai mult pe curier decat pe ceas.