| Saturnoinfinite a întrebat:

as vrea sa dau o intrebare in legatura sunetului de la pc. De exemplu ascult o muzica si dupa ce ies si intru din nou sunetul nu functioneaza si trebuie sa restartez pagina de multe ori(foarte multe). Spuneti-mi cui i sa mai intamplat asa ceva si ce ati intreprins. (P.S nu stiam in ce categorie sa postez intrebarea)

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Poate ai virusi. Incearca sa reinstalezi windowsul.

| Saturnoinfinite explică (pentru Lioana):

Asta este singura solutie? Desi am antivirus vad ca nu s-a descurcat

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Aceste probleme pot fi cauzate de placa de sunet. Asigura-te ca computerul are toate driverele actualizate. Daca acest lucru nu functioneaza, te sfatuim sa mergi intr-un service specializat.