| cristi085 a întrebat:

Bună, azi am luat teapa pe olx, mi-au fost luați bani, pe lângă bani am trimis și datele mele unde locuiesc și acum îmi este frica, a mai pățit cineva asa ceva, cum ati procedat?!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ai si tu datele lui? Da-l la politie

| InOrOut a răspuns:

Tu trimiti intai banii si dupa aia iti trimite produsul? Who does this? Ala trimite produsul prin curier si tu desfaci pachetu langa curier si daca e ok ii dai banii la curier, asa se face. Daca ai trimis banii la revedere bani. Daca ai dat adresa ta nu conteaza, daca iti face ceva este politie. Cati bani ai pierdut?