| Cristian_Serban_1981 a întrebat:

Cand sterg o conversație in messenger, pozele nu se sterg. Raman acolo la detalii. Direct in conversatie le pot sterge. Am reinstalat aplicatia de 10 ori, fara efect. Am restartat telefonul. Degeaba. Menționez ca si pe pc e la fel. Ce ar trebui sa fac? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Alexandruuu88 a răspuns:

Ai dat update? Are multe buguri aplicația...

| Cristian_Serban_1981 explică (pentru Alexandruuu88):

Da,am dat update. Am dezactivat aplicația, am debifat optiunile de back-up si back-up date din setările telefonului, am intrat pe messenger de pe un alt telefon, am sters conversatiile din nou, apoi am reactivat aplicatia pe telefonul meu, si se pare ca acum s-a rezolvat problema. Inca nu am verificat pe computer.

| Alexandruuu88 a răspuns (pentru Cristian_Serban_1981):

Aia era....back up

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Serban,

Iti recomandam sa incerci reinstalarea aplicatiei. Totodata, verifica si setarile telefonului, in special cele de back-up.