| Adinushhh a întrebat:

Buna! Ce stiti sa imi spuneti de site-ul meishop.ro? Mi-a aparut o reclama pe Instagram si pot sa zic ca imi plac produsele. Intrebarea mea e: site-ul e de incredere?

Răspuns Câştigător
| wick1337 a răspuns:

Oricum ai dreptul sa returnezi ce ai cumparat in 14 zile si sa primesti banii intr-un cont bancar in 30 zile de la returnarea obiectului (mai putin lenjeria de corp). Mai mult, este o firma inregistrata legal. Scrie: Magazinul online Meishop.ro este operat de S.C. SOFT MARKET & BUSINESS SRL, avand sediul social in AFUMATI, Sos Linia de Centura nr 17, c.u.i. RO35572498, Nr.reg.com: J21/49/2016. Telefon:
0786808803; 0786808804; 0314335400.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe orice site poti sa dai de belele dar dupa ce am intrat pe pagina lor (dupa anumite leemente) mi-am dat seama ca-i legal. E o vorba: nu te poti increde nici in rude.

| Adinushhh explică (pentru Salontanul):

Deci... sa inteleg ca nu mor daca dau o comanda mai ieftina ca sa fac o proba, mersi?

| wick1337 a răspuns (pentru Adinushhh):

Oricum ai dreptul sa returnezi ce ai cumparat in 14 zile si sa primesti banii intr-un cont bancar in 30 zile de la returnarea obiectului (mai putin lenjeria de corp). Mai mult, este o firma inregistrata legal. Scrie: Magazinul online Meishop.ro este operat de S.C. SOFT MARKET & BUSINESS SRL, avand sediul social in AFUMATI, Sos Linia de Centura nr 17, c.u.i. RO35572498, Nr.reg.com: J21/49/2016. Telefon:
0786808803; 0786808804; 0314335400.