| LeVii_Iubirea_1999 a întrebat:

Cineva a decupat capul meu si l-a pus la o alta poza fake!
Stie vreo cineva cum sa fac sa ajung la poza originala!?

4 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Nu ai cum... Practic tu nu ai identitatea pozei originale.

| ViolaTM a răspuns:

Daca este doar cenzurată, blurată se poate. Pune pe Youtube how to un-blur blurred pictures. Dad's e decupata nu prea mai ai cum.

| Ssssmokin a răspuns:

Daca este doar capul si restul nu este modificat ai putea incerca cu google images. Intri pe google, intri la imagini si dai pe "cauta dupa imagine"(icon-ul cu un aparat foto)

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Poți încercă să cauți poza respectivă folosind Google. Accesează pagina https://images.google.com/, dă click pe iconița de cameră din partea dreaptă a chenarului de căutare, încarcă poza din computer și caută.