| HourMind a întrebat:

Bună, contul meu de Twitter e suspendat și ca să nu mai fie suspendat cică trebuie să bag numărul de telefon sau să astept, dar nu stiu cat sa astept. Problema e ca când bag numărul de telefon

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai baga-l "ca cand" (manca-ti-ai vorba!) iti cere si asteapta pana vine codul.

| HourMind explică (pentru Salontanul):

Stii care e gogoasa, nu ma lasa sa il bag...

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Fabian,

Te sfatuim sa urmezi pasii indicati de Twitter pentru a recupera contul.

Pe viitor, este bine sa iti securizezi conturile (adresele de email, conturi pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ si numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis.