| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot lua legătura direct prin orice mijloace, cu cei de la Google/YouTube dincauza unei probleme delicate?

Răspuns Câştigător
| syriaHotelsWithPool a răspuns:

"Tot nu ma ajută". De asta am si scris *Bafta. laughing
Cu sefii, reprezentantii legali sau orice alta persoana care se bucura de nitica autoritate, poti lua legatura doar daca ai influenta sau prezinta ei interes in a te contacta singuri.
Nu stiu ce probleme ai dar google nu se oboseste sa ti le rezolve decat in cazuri exceptionale.
https://support.google.com/youtube/?hl=en#topic=6151248 Aici poti gasi mai multe informatii si modul in care poti actiona ca utilizator de rand, daca nu ai cautat deja.
Daca problemele tale sunt de natura legala, iti recomand sa iti angajezi un avocat.

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Dacă dorești ne poți scrie nouă pe adresa ajutor@oradenet.ro sau pe Facebook la www.facebook.com/SigurPeNet un mesaj în care descrii problema pe care ai întâmpinat-o și vom încerca să te ajutăm să intri în contact cu cei de la Google.

| syriaHotelsWithPool a răspuns:

Https://www.youtube.com/t/contact_us
adwords-support@google.com

Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru syriaHotelsWithPool):

Tot nu ma ajută, am mai fost pe aici, am nevoie de adrese de E-mail să vorbesc cu ei sau de Facebook

| Iote a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti raspund tarziu, indiferent de mijloacle prin care le trimiti scrisoarea. Asteapta.

| syriaHotelsWithPool a răspuns (pentru anonim_4396):

"Tot nu ma ajută". De asta am si scris *Bafta. laughing
Cu sefii, reprezentantii legali sau orice alta persoana care se bucura de nitica autoritate, poti lua legatura doar daca ai influenta sau prezinta ei interes in a te contacta singuri.
Nu stiu ce probleme ai dar google nu se oboseste sa ti le rezolve decat in cazuri exceptionale.
https://support.google.com/youtube/?hl=en#topic=6151248 Aici poti gasi mai multe informatii si modul in care poti actiona ca utilizator de rand, daca nu ai cautat deja.
Daca problemele tale sunt de natura legala, iti recomand sa iti angajezi un avocat.