| Emanulusa a întrebat:

Cum pot sa aflu cati mb mai am pe cartela din router la Vodafone?

Răspuns Câştigător
| DanY2017 a răspuns:

In cea mai usoara situatie poti baga catela in telefon(Daca poti) si sa consulti ce doresti sau incearca sa te conectezi la ip-ul roter-ului tau, vei gasi o interfata unde va trebui sa te conectezi cu numele administratorului si parola (Le vei gasi pe ruter daca nu au fost schimbate) si ai mai multe optiuni acolo dintre care ar trebui sa gasesti mesaje/sms.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te incurajam sa apelezi departamentul de relatii cu clientii al Vodafone pentru astfel de informatii.