| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac să nu îmi mai vadă alții lista de prieteni de pe FB? La câte actualizări îmi trimit s-a schimbat meniul cu totul față de cum îl știam înainte. Mersi

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna HomeAlone2223,

Intr-adevar, setarile Facebook se schimba des si poate fi greu uneori sa ti pasul.

Pentru a iti schimba setarile care tin de lista de prieteni, te incurajam sa mergi la profilul tau de Facebook, sa alegi tabul Friends, iar in contul din dreapta vei gasi butonul Manage -> Edit Privacy.

Cu drag,
Echipa Ora de net! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa iti dai profilul pe PRIVAT!