| PasareaCantatoare123 a întrebat:

Cum pot sa pun o poza de profil pe acest site-TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt 3 pasi simpli. Ai aici 3 poze care te vor ajuta sa rezolvi situatia foarte usor! http://imgur.com/a/NLVil

4 răspunsuri:
| Eminentturd a răspuns:

Sub notificari o sa iti arate "Logat/a ca X", dai click pe plus-ul de langa caseta si din meniul care apare selectezi "setarile contului meu" iar de acolo poti face mai multe lucruri. Trebuie sa stii ca ar putea dura pana la 24 de ore ca poza ta de profil sa fie acceptata de catre un admin.

| PasareaCantatoare123 explică:

Ce ati spus voi se face pe desktop sau pe tel ca pe tel nu apare asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PasareaCantatoare123):

Desktop. Daca ai aplicatie tot de genul asta sunt setarilewinking

| Ora de net a răspuns:

Buna,

In partea din dreapta a sitului gasesti o lista din care trebuie sa alegi "Setarile contului meu", mai apoi sa alegi o poza in sectiunea "Poza de profil" si sa apesi salveaza.

Mult succes!