| Crisstinayy12 a întrebat:

Buna cum pot sa pun opțiunea ca persoanele și prietenii sa nu îmi vadă prietenii mei de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Desireღ a răspuns:

Intri pe profilul tău - Prieteni - Apeși pe creionul ăla - Dai editează conf. - Doar eu - Salvezi și gata

Pe telefon nu crd că merge.

| Crisstinayy12 explică (pentru Desireღ):

O să încerc pe laptop să văd dacă merge. Dacă merge îți dau funda. Mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Desireღ):

Merge si pe telefon

| Desireღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine.

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Cristina,

Mergi pe profilul tau, acceseaza tab-ul Prieteni, da click pe creionul din partea dreapta, sub cover photo si acolo vei gasi optiunile oferite. Mult succes!