| andyarx a întrebat:

cum sa gasesc pagina web HUMAN EXPERIMENTS de pe deep web? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Daca doar priveste nu are de ce da aiba probleme

6 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Ști că multe de pe site-urile deep-web implică, hackeri criminali și astfel de oameni în plus activitatea ilegală e oprită de FBI, mulți recomandă să eviți astfel de site-uri deoarece poți avea probleme.

| Divy a răspuns (pentru Ora de net):

Depinde cu cine interacționează, ce conținut descarcă, și ce urmărește, oricum el decide și el suportă consecințele, eu doar mi-am exprimat opinia.

| Ora de net a răspuns (pentru Divy):

Daca doar priveste nu are de ce da aiba probleme

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Termenul "deep web" sau "darknet" se refera la continutul de pe Internet care nu este indexat de motoarele mari de cautare, adica nu se poate gasi la o simpla cautare Google.
Un clip care explica ce inseamna acest lucru gasesti aici https://www.youtube.com/watch?v=_UOK7aRmUtw

Te sfatuim sa eviti accesarea deep web-ului - poti da peste continut ilegal sau daunator.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, nu poti accesa deep web-ul cu un browser normal, pentru al aceesa iti trebuie un browser special.
Nu iti recomand sa intri in nici un caz (hackeri, criminali, droguri, torturi, vanzare de arme etc)

| jon987654321 a răspuns:

Descarca tor si cauti pe acolo tot ce vrei te poti uita linistit...ca spectator dar sa nu cumperi vinzi etc.

| WizzT a răspuns:

Vere, esti prost? Nu veri sa gasesti site-ul ala, nu mai dormi la noapte VERICULEE