| Pingoana02 a întrebat:

Buna! Daca am sters definitiv aplicatia Badoo, exista posibilitatea sa continue sa-mi trimita email.uri?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| mihai69 a răspuns:

Evident că da.

| ReddY25 a răspuns:

Daa

| RoCkKiD a răspuns:

Da, inca esti in baza lor de date. Du-te pe site si dupa ce te loghezi trebuie sa fie o optiune de sters contul.

Ca sa nu mai primesti mailuri, du-te in partea de jos a unui mail si cauta optiuniea "Unsubscribe".

| carevaescu a răspuns:

La orice platforma pe net, fie ea de dating sau orice altceva, stergerea aplicatiei de pe telefon nu e echivalenta cu stergerea contului.

Daca nu ti-ai sters contul, da vor continua emailurile.

| Aditu94 a răspuns:

Prima data, sterge-ti contul, definitiv, nu o sa mai ai stres cu mailurile.

| Tolea72 a răspuns:

Trebuie să cauți în setări,, ELIMINARE CONT''