| Pop_Vasi_1995_VsBS a întrebat:

Buna, dacă blochez pe cineva, persoana blocata dacă postează ceva despre mine prietenii mei vor vedea asta?

3 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Fara sa-ti dea tag nu. Doar daca se au ei la prieteni.

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Dacă blochezi o persoană, practic tu și profilul tău nu veți mai exista pentru el pe internet - nu te va putea găsi, nu va putea să vadă nimic din ceea ce faci, nu te va putea eticheta etc. Dacă însă acesta postează lucruri despre tine (poze, informații, te numește) și aveți prieteni comuni, atunci acei prieteni pot vedea postările.

| DenisDen9 a răspuns:

Da, vor vedea
Funda?