| simina96 a întrebat:

Daca intru pe profilul meu de Facebook si modific la informatiile personale cine sa vada cand ii ziua mea de nastere si cine nu, le vor mai aparea tuturor din lista mea de prieteni notificare ca azi ii ziua mea sau doar persoanelor care le-am ales eu?

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Simina,

Le vor aparea doar persoanelor pe care le-ai ales. happy

| Mcboss05180 a răspuns:

O sa apara doar persoanelor alese de tine.

| Pisimiau a răspuns:

Nu poți alege cine să vadă și cine să nu vadă. Ori văd toți ori nu vede nimeni. Poți să ștergi informațiile și atunci nimeni nu va mai vedea

| AGS93 a răspuns:

Le va trimite notificare cand este ziua ta însă daca intra cineva la "despre" pe profilul tau nu o sa vadă ziua ta de naștere.
Funda?