| Tita_Catalin_1989 a întrebat:

Buna,dau funda! De ce cand intru pe yahoo imi spune "Ne pare rău, dar nu recunoaștem această adresă de e-mail." si nu vrea sa ma logheze dar daca ma duc sa intru pe FaceBook merge emailul! Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Facebook-ul are legatura cu e-mailul doar ca te-ai inscris cu el. In rest ce legatura are? Se poate ca, ulterior, cineva care-ti cunoaste parola de la e-mail sa ti-l fi sters contul de Yahoo.

| Tita_Catalin_1989 explică (pentru Salontanul):

Problema este ca daca incerc sa fac altul cu acelasi nume imi zice ca este deja

| Constantin_Pascu_1998 a răspuns (pentru Tita_Catalin_1989):

Exact asa am pățit și eu, nu știu ce sa fac?

| Constantin_Pascu_1998 a răspuns (pentru Tita_Catalin_1989):

Poate știe cineva.

6 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Catalin,

Aceasta poate fi o problema temporara a Yahoo sau exista posibilitatea ca acel cont sa fi fost dezactivat deoarece a incalcat termenii si conditiile Yahoo Mail.

Te sfatuim sa trimiti o cerere catre Yahoo accesand
https://io.help.yahoo.com/......tact/index si selectand Abuse & Spam -> My account is disabled

| AlexAlex1567 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema frate.

| Andronache_Emilian_1995 a răspuns:

Si eu am patit aceeasi problema. Este emailul meu principal si gandeste te ca am atatea pe conturi/chestii pe el.