| giuly048 a întrebat:

Bună! De ceva vreme am o problemă cu instagramul. Sunt persoane care nu pot să îmi acceseze contul, arătându-le ca și cum i-am blocat (mentionez că nu am blocat pe niciunul). A mai pățit cineva așa? Cum aș putea rezolva?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te au blocat administratorii instagramului, ai postat ceva ilegal sau ai folosit cuvinte triviale adica ai injurat, asa ceva nu se permite si se sanctioneaza cu blocarea si ulterior stergerea definitiva a contului.