| Rednmi a întrebat:

De doua zile primesc incontinuu cereri de prietenie pe Facebook. Oare e o coincidenta sau e o adresa pe undeva pe internet care duce la contul meu? Cum pot afla ce o fi sau daca o fi ceva?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cat de multe? Odata ce cineva te adauga sau adaugi tu, poti fi recomandat(a) si altor prieteni (nu ma refer neaparat la sugestii). Daca ai prieteni in comun, si ti se par cunoscuti, posibil sa fie doar o coincidenta.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista aceasta posibilitate, poti incerca sa faci o cautare pe Google. Sfatul nostru este ca indiferent de situatie, sa nu adaugi persoane necunoscute in lista de prieteni.