| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot gasi VPN gratuit in totalitate cel putin pentru 30 de zile?

6 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Turbovpn, gratiz permanent

insa din raspunsul tau, se pare ca nu asta e problema, pe PC-uri nu am auzit de asta, decat pe desktop-uri care au un wake on alarm, wake on lan, etc, insa pe laptop-uri nu exista asa ceva

insa poate vine cineva si iti raspundewinking... sa speram, o sa urmaresc intrebareawinking

| anonim_4396 explică (pentru JicaContra):

Multumesc!

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi s-a aprins laptopul noaptea la ora 3 fara sa fie conectat macar la internet. Banuiesc ca ar fi cineva la mijloc.dar nu stiu cum sa ma apar pe viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Windscribe., sau tasteaza free vpn si gasesti multe.
Dar VPN-ul nu are legatura cu faptul ca ti s-a aprins laptopul de la sine, alta trebuie sa fie motivul.

| Tehno21 a răspuns:

ProtonVPN dar dureaza doar 7 zile gratis.