| Mogaciprian85 a întrebat:

Bună dimineața, stau și ma tot întreb în fiecare zi ce singurata avem nevoie oamenii pe internet când navighează pe internet?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum reformuleaza intrebarea, sa aiba sens in limba romana.

| Mogaciprian85 explică (pentru suntserios):

Am zis de singuranta de pe internet

| suntserios a răspuns (pentru Mogaciprian85):

Ce e cu ea? Ca din "oamenii pe internet când navighează pe internet" nu se intelege nimic

| anonimg a răspuns:

Am inteles intrebarea.
Pentru mine nu e nici o problema. Calculatorul meu este aproape gol. Lucrurile importante le salvez pe dvd, si nu tin in el vreo parola. Daca se viruseaza, instalez windows-ul din nou in cateva clipe.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Ciprian,

Daca vrei sa afli mai multe informatii despre siguranta pe internet, te invitam sa accesezi websitul www.oradenet.ro

| Ax3LdeV a răspuns:

Putin ungura la tine laughing. Recent am dat de o reclama care a deschis un tab nou si nu m-a lasat sa il inchid, numai daca descarcam o aplicatie de la google. Bine inteles, google sau orice alta firma respectabila nu te obliga sa folosesti aplicatia lor si adresa nu era cea de la google era clar ca daca instalam ma alegeam cu un virus de toata frumusetea. Ai grija ce instalezi!