| pepy63 a întrebat:

Buna dragi prieteni,sunt utilizator Facebook,am avut o persoana la prieteni,cu,care conversam pe chat, nu mai pot sa-i trimit mesaje, nu o mai gasesc pe facebook.Am intrebat-o prin telefon, ea zice ca am blocat-o eu ori eu nu stiu sa fi facut acest lucru, nici nu figureaza la persoane blocate in profilul meu.nici ea nu recunoaste sa fi facut acest lucru.parerea mea ca cineva a intrat pe profilul ei si a facut acest lucru.Voi ce ziceti? poate sa mai fie si altceva? va rog un raspuns sincer.Multumesc.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ea te-a blocat, dar încearcă să-ți arate că e nevinovată. Poți să-i ceri să-ți facă un screenshot, să-i vezi și tu persoanele blocate, pentru a-ți demonstra că nu te-a blocat. Sunt sigură că nu are curaj. Probabil, a vrut să scape de prezența ta. Poate se simțea urmărită.

| pepy63 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc,pentru raspuns.Pana la urma s-a rezolvat totul.S-a aflat vinovatul cineva din partea ei avea parola la contul ei.Fiica sa a ajutat-o sa descopere ca mai avea blocate inca 10 persoane in lista sa.

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Eu zic ca te-a blocat fiindca s-a plictisit de a mai vorbi cu tine. Bineinteles ca nu va recunoaste niciodata. Bafta

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Cel mai probabil persoana respectiva te-a blocat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta contul ei de la alt prieten.
Daca el o gaseste, posibil sa minta ea si sa iti fi dat block

| HarleyQuinn a răspuns:

Poate te-a blocat, sau poate ai blocat-o tu din greșeală sau cineva care a avut acces la contul tău de Facebook. Verifică-ți lista cu persoanele blocate.