| Tudrea a întrebat:

Buna, folosesc Glovo de ceva timp si uneori imi dispar bani din contul bancar pentru o "plata glovo" pe care eu nu am facut-o, inainte tot timpul primeam banii respectivi inapoi de la glovo dar in ultimul timp nu i-am mai primit, intrebarea este, i se mai intampla asta cuiva sau mi-a spart cineva contul sau mai stiu eu ce?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Discuta cu contabilitatea de la Glovo, nu cu noi, ca nu avem idee despre ce bani retrasi vorbesti.

| Tudrea explică (pentru Violleta2022):

Ok puteai sa fi om si sa intelegi problema dar apreciez raspunsul :*

| Violleta2022 a răspuns (pentru Tudrea):

Poate nu ai inteles ce ti-am raspuns.
Sunt contabil de profesie si am inteles perfect problema ta, dar noi nu te putem ajuta sub nici o forma, fiindca noua ne este imposibil sa intram in sistemele contabile ale lui Glovo si sa vedem ce se intampla acolo, ca atare, ti-am dat singurul sfat posibil si ajutator pentru tine: vorbeste cu cei de la contabilitate de la Glovo, ca sunt singurul departamnet de pe pamantul asta, care te pot lamuri si ajuta cu privire la banii retrasi de ei, din contul tau bancar.

Raspunsul meu afost foarte

| blackann a răspuns:

Scrie-le pe chat, arata-le screenshot-uri si iti vor da banii inapoi. Mi se pare imposibil ceea ce spui oricum, daca incerci sa-i scammuiesti nu o sa-ti iasa.

| Claudiu_Balan_1990 a răspuns (pentru blackann):

Și mie îmi retrage pentru glovo prime și nu sunt abonat. Le am trimis tranzacția de la banca și spun ca nu e e pe contul meu dar nici nu ma ajuta sa aflu detalii

| blackann a răspuns (pentru Claudiu_Balan_1990):

Faci chargeback atunci si gata.

| Alecsandru06 a răspuns (pentru Claudiu_Balan_1990):

Din pacate am ajuns si eu in situatia ta.Si mie mi au retras bani din cont pentru glovo prime desi eu nu am activat acel abonament ( nu am primit nici macar un mail de confirmare pentru asa ceva) plus ca eu nu am mai facut comanda pe glovo din 2021.Am decis sa mi sterg si contul si sa mi zi dezinstalez aplicatia.Pt mine sunt niste hoti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cineva ti a spart contul