| Nicholas123Nicholas123Nicholas123 a întrebat:

Buna. Ieri nu am putut sa-mi accesez contul de Instagram. De fiecare data cand incerc sa ma loghez, imi apare ca trebuie sa astept cateva secunde, apoi sa incerc din nou. A trecut o zi si nimic. Poate sa-mi explice cineva ce inseamna asta. Va multumesc frumos!

7 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Când mi s-a întâmplat asta am văzut ca mi-au suspendat contul.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dezinstaleaza aplicația, instaleaz-o din nou și apoi logheaza-te, dacă nu a mers sa te deconectezi și sa te conectezi iar. E cu update-ul la zi?

Poate te ajuta ceva de pe aici:
https://help.instagram.com/374546259294234

| Nicholas123Nicholas123Nicholas123 explică (pentru Nirvanaaa):

Am dezinstalat si am instalat din nou. Nimic sad

| catalinaaa31 a răspuns:

Poate ti-au blocat contul pentru câteva zile. se mai întâmplă. Ori ai dat Follow la prea multe persoane, te-ai conectat si deconectat de multe ori, prea multe comentarii date etc. Probabil in 2-3 o să-l deblocheze. Dacă nu ti-l deblocheaza poti intra pe un alt cont la "Ajutor" si la "raportează o problemă" si sa scrii acolo problema. La mine a funcționat

| Nicholas123Nicholas123Nicholas123 explică (pentru catalinaaa31):

M-am conectat si deconectat de mai multe ori sad

| catalinaaa31 a răspuns (pentru Nicholas123Nicholas123Nicholas123):

Atunci tot ce trebuie sa faci e sa astepti sa-l deblocheze. In maxim 3 zile o să-l recuperezi.