| Jpcooperfan a întrebat:

Bună! Mă tot gandeam cum as putea face bani de acasa fara sa am vreo specializare si am descoperit tot felul de site-uri care te platesc pentru recenzii sau chestionare. Insa toate cer email cu un cont Paypal. Nu stiu nimic despre Paypal. Imi poate explica cineva cum functioneaza? Percepe comisioane? Daca nu am in cont bani suficienti pentru a plati taxele, ce se intampla? Multumesc :*

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Intri pe s@itul lor și citești FAQ. Acolo ai răspunsuri la orice întrebări.
Comisioane percepe doar la retragere, nu și pentru întreținerea contului.

| MValentin a răspuns:

Pypal=un portofel virtual. Poti retrage bani pe card odată ce il asociezi contului. De asemenea poti si încărca bani.
Si nu happy nu poti supravietui cu bani din chestionare, cel putin in România nu.
Adica un chestionar odata la 2 saptamani cu plata de 30 de cenți nu meritarolling on the floor

| Jpcooperfan explică (pentru MValentin):

E vorba de bani de buzunar

| awspam a răspuns:

E ok recomand
cand primesti bani de pe undeva intra in paypall iar de acolo iti extragi pe card bancar sau ii muti in revolut care are card virtual si poti plati cu cardul orice direct din telefon
bafta