| Lore_Loredana_1993 a întrebat:

Mi-Am creat un cont de Instagram, contactându -mă la Facebook, deci nu am parola. Știe cineva cum îl pot șterge? Pentru ca îmi tot cere parola, ceea ce eu nu am. Mulțumesc

4 răspunsuri:
| Laurentiu_Miricioiu_1995 a răspuns:

Te poti conecta din nou cu contul de Facebook si iti poti sterge contul.

| Laurentiu_Miricioiu_1995 a răspuns:

Te conectezi din nou in acelasi mod, cu Facebook si apoi iti stergi contul. Parola ar trebui sa fie cea de la Facebook, nu inteleg de ce nu ar merge. Poate introduci tu gresit datele.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca te-ai conectat cu contul de Facebook inseamna ca parola e cea de la contul de Facebook.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Loredana,

Daca te-ai conectat folosind Facebook atunci nu ai o parola pentru contul de Instagram si te vei putea conecta pe el doar folosind Facebook.

Pentru a sterge contul urmeaza pasii indicati aici https://help.instagram.com/370452623149242