| AntonelaCK a întrebat:

Bună! Nu am mai accesat messenger/Facebook de ieri. ( nu am închis filele, doar nu am mai intrat). Azi, îmi apare ca și cum am fost activat acum 3h ( deși eu nu am întrat deloc. Este posibil din cauza faptului ca tin tot timpul datele active? Sau sa se fi conectat altcineva?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mi-emi apare ca a fost accesat de langa Bucuresti si eu sunt tocmai in celalalt colt al tarii. Ieri am schimbat parola punand una mai complexa. Astazi mi-a aparut ca a fost accesat de langa Bucuresti. Facebook-ul este praf.

Bula
| Bula a răspuns:

Facebook (si FB Messenger) arata anapoda starea clientilor, cu mari intarzieri.
Asa este de cand exista.

| Sofer a răspuns:

Dacă s-ar fi conectat altcineva iti apare acolo un dispozitiv nou suspect cu tot cu locație.

| Nirvanaaa a răspuns:

Asa mai face uneori. Eu apăream conectata chiar și când aveam aplicația închisă laughing.