| Amely21 a întrebat:

Bună! Nu pot să șterg un like sau o apreciere pe care a dat-o cineva pe Facebook la o postare a mea?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu poti sa stergi, odata ce este actiunea ATCUIVA si tu nu ai voie sa intervii inactiunile altora.
Daca nu-ti place de fata aluia, blocheaza-l!

| gabicoo a răspuns:

Nu!

| Anonima55512347 a răspuns:

Daca vrei ca acea apreciere sa dispara complet, singura solutie ar fi sa o stergi si sa o repostezi.
Daca nu o cunosti pe persoana aceea care ti a dat like la postarea ta, ii poti da block.