| unicka a întrebat:

nu se poate frate! Am făcut cont de pe alt dispozitiv ieri si azi dupa 24 de ore iarăși activitate suspecta. Ce poate fratilor sa fie? Cine nu stie despre ce e vorba am o altă întrebare pusă acum câteva zile în legătură cu cont de Facebook

20 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Acolo parca iti zice si ip cum ai zis tu ai facut cont de pe alt telefon si te-ai logat de pe altul dupa?

| unicka explică (pentru cfrtobias):

Da asa am facut. Asta sa fie problema? IP?

| InvatamProgramare a răspuns (pentru unicka):

Clar. Eu nici nu m-am gandit la asta.

| cfrtobias a răspuns (pentru unicka):

Probabil da, cand ai scris parola si ai intrat te atentioneaza ca nu e acelasi si e posibil sa fii furata incearca sa stai mai mult logata si poate nu iti va mai scrie, poti testa

| unicka explică (pentru InvatamProgramare):

Si ce pot sa fac in acest caz?

| cfrtobias a răspuns (pentru cfrtobias):

Daca vezi in e-mail ca tu esti atunci e in regula, daca nu atunci nu oras, tara

| unicka explică (pentru cfrtobias):

Acesta este facut doar cu nr telefon nu cu email. Mi l-a făcut cineva apoi m-am conectat pe telefonul meu. Mi se mai spune sa actualizez aplicația nu merge actualizată. Oare sa fie de vina telefonul e mai vechi din 2016 sau am blocat la ei Ip-ul?

| InvatamProgramare a răspuns (pentru unicka):

Pai ar trebuie sa iei legatura cu cei de la Facebook ca sa afli de ce iti blocheaza conturile

| cfrtobias a răspuns (pentru unicka):

Pai asa vine la toti atunci iti vine pe numar ca n-ai mai intrat, foloseste mai des si nu iti va veni sau poate de intri de cateva ori va fi ok, telefonul n-are nici o legatura aplicatia

| cfrtobias a răspuns (pentru unicka):

Acolo cand iti vine sms nu iti vine ceva cod si sa bagi?

| unicka explică (pentru InvatamProgramare):

Pt primul cont facut avea 10 ani vechime aveam toate datele personale. M-am identificat cu buletinul si raspunsul a fost ca ma vor contacta ei cand vor rezolva problema. Au trecut 2 luni de atunci

| unicka explică (pentru cfrtobias):

Pe contul vechi da bag cod si apoi spune sa merg la pagina principala asta pe pc. Pe telefon imi zice ca vor reveni cu un raspuns si cand dau confirma cont imi zice conexiune pierdută

| aumih16 a răspuns:

Daca l-ai suparat pe mark zuckerberg! asta-i viata! asta nu iarta! taie in carne vie! dupa caz desigur!

| InvatamProgramare a răspuns:

L-ai suparat asa de tare pe Zuck?

| InvatamProgramare a răspuns:

Sau poate ai telefonul virusat?

| Madalin0404 a răspuns:

Intra la setari la cont si dezactiveaza notificarile de logare si de securitate si atunci no sa iti m ai scrie asa

| unicka explică (pentru Madalin0404):

Nu mai pot intra in cont

| Madalin0404 a răspuns:

Poti sa faci un ss cu ce apare sa trimiti in privat

| Madalin0404 a răspuns (pentru Madalin0404):

Scz nu pot sa iti scriu privat si nici poza nu stiu daca merge imi pare rau, de la tine pot sa primesc mesaje sa le vad dar nu pot raspunde

| Madalin0404 a răspuns (pentru Madalin0404):

Imi pare rau ca nu te pot ajuta