| Mahmurel2211 a întrebat:

Buna! Odata cu stergerea definitiva a contului de Facebook, se vor sterge si toate mesajele si comentariile la diferite postari? Multumesc!

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Logic asa ar trebui, insa cine poate verifica pe Facebook daca chiar face asta? plus ca stiu ca o perioada de cateva luni 6 parca tin eu minte, contul ti-l mai poti activa inca, daca nu o faci atunci se trece la stergerea lui.
Eu nu am incredere in giganti precum Facebook ca ar fi seriosi, ei sunt cu securistii de la ei din tara mana in mana, si astfel de practici nu pot prezenta garantia a ceea ce promit.
Am sters cuiva acum 1 an o pagina gen de artist, in ziua de azi a dat intamplator peste acea pagina era inca activa, ce CARACTER are Facebook? niste neseriosi!

| doctorandus a răspuns:

Durează circa 30 zile.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă Facebookul ti-l dezactivează, mesajele tale vor dispărea din conversatiile cu ceilalti, purtate pe messenger.

Daca tu, din proprie inițiativă, iei decizia de a-l dezactiva, NU vor fi sterse. Toate mesajele tale vor ramane in continuare si vor putea fi (re)citite in continuare.
In locul numelui tău, va apărea doar "Facebook User"

| dinaprilie a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut tot.

| CristianMadalin642 a răspuns:

Va sterge tot chiar si mintea lu Porodic cel ami prost om cu 81iq