| Anemona2020 a întrebat:

Recent am adăugat pe cineva la prieteni și acum as vrea sa îl șterg dar nu pot pentru ca apare doar: (mesaj) și unde este rotita aceea de la setări dacă dau pe ea îmi aparesad urmărește/ blochează/ linkul profilului/ copiază linkul și Raportează contul ). Cum pot sa fac sa îl sterg de la prieteni?
Ca l-am și blocat ca am zis ca tot se șterge de la prieteni și acum tot apare ca îl am la prieteni și dacă caut in lista numele lui ca sa îl șterg de acolo tot nu îmi apare.
Helpppp

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Cred ca ti a luat o inainte el, adica te a sters el

| Anemona2020 explică (pentru Raducons):

Nu ma șters deoarece încă îmi apare la prieteni. Și cum am spus l-am blocat și l-am deblocat și tot îmi apare la prieteni.

| Raducons a răspuns (pentru Anemona2020):

Atunci trebuie sa apara scris sus prieteni cand intrii pe profilul lui, altfel nu mai e in lista