| IoAnA7771 a întrebat:

Buna! Sa fiu mai detaliata, pe contul meu de Instagram pe care atunci cand intru imi arata gol doar poza de profil si atat, si dupa scrie "flux neincarcat" iar dupa 2 secunde zice sa ma verifice cu nr de telefon dar nu primesc nici cum codul de la ei..Am facut si varianta cu "uitatul parolei" prin varianta cu email ul si merge, mi-am resetat parola ca sa vad daca asa isi revine si tot degeaba..Practic email ul si parola nu au fost schimbate sau asa incat sa zic ca e gata cu el si nu se mai poate face nimic.Atata tot ca numarul nu imi merge..tot cred ca ar fi ceva.Cineva care s-a uitat peste problema mea mi-a zis ca ar fi blocat sim ul sau ceva in genul asta si nu mai primesc pe el deloc mesajele de la insta, si sa incerc de pe android sau de pe laptop.Credeti ca ar merge? Ati patit? Si-ar reveni pana la urma? Eu am totusi o speranta tinand cont ca am putut sa imi resetez parola de cate ori am vrut, am acces la cont dar cum am spus si mai sus e gol..nu stiu ce sa zic.Ma bate gandul sa il duc la un sediu care se ocupa cu reparea telefoanelor si sa ma ajute acolo sa il fac.Ar mai fi speranta la el?

5 răspunsuri:
| Cherciumihai a răspuns:

La cata lume sta pe Instagram e normal ca compania sa aiba probleme cu serverul aplicatiei

| BullseyeShot a răspuns:

Chiar atât de mare e pierderea unui cont de Instagram?
Nu e ca şi cum te ajută cu ceva în viața reală.

| IoAnA7771 explică (pentru BullseyeShot):

Pentru mine e important.Eu nu totusi nu cred ca asta am intrebat.Am cerut o parere/sfat legat de problemuta mea, nu sa mi se raspunda in felul asta

| IoAnA7771 explică (pentru BullseyeShot):

L-am recuperat happy

| CiobanuMirabela a răspuns (pentru IoAnA7771):

Cum ai reușit? Am aceiași problema