| GaZa1994 a întrebat:

Se poate bloca un site pe telefonul mobil? Am Nokia lumia 830 si doresc sa blochez facebookul cu parola. Ma gândesc ca poate exista o aplicatie sau ceva de genul. Scuze daca am gresit categoria. De asemenea, dau funda daca exista posibilitatea. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista anumite programe de control parental care blocheaza aplicatiile. Mai multe detalii poti gasi aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/resurse/sedinta-cu-parintii

| dani2017 a răspuns:

Vezi poate gasesti un firewall care sa faca asta, sa aiba un sectiune de untrust site.