| Geaninapink99 a întrebat:

Se poate ca inca o persoană sa iti folosească instagramul? Fara sa îți stie parola?
Azi cand am intrat am vazut postat o poza la my day. Si eu nu am mai intrat de 3 zile pe el
Poza era pusă de 8 ore...
Insa nu imi stie absolut nimeni parola. Si ce am mai observat ciudat..este ca..numele utilizatorului era putin schimbat(tot același nume dar cu semne de punctuație). Dar repet. Nimeni nu imi stie parola...

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-i posibil. Trebuie sa fi stiut parola, dacă zici că ți-a modificat ici-colo, câte ceva din nickname. Acum, nu stiu dacă o fi vreo problemă/eroare tehnică, dar RECOMANDAT ar fi sa îti schimbi urgent parola. Ca să nu o schimbe celălalt înaintea ta.
Acum, pentru linistea ta, poti urma pașii pe care ti-i voi spune mai jos.
Dacă scrii de pe telefon, deschizi Instagram la profilul tău si dai click pe cele trei linii orizontale din dreapta (sus).
Setări• Securitate• Datele si istoricul (Accesează datele)• Informatii cont (rulezi in josul paginii până vezi că scrie: Activitatea contului (Conectări).
Și aici, poti vedea data si ora la care te-ai conectat zilnic.
Tot acolo vezi si "Deconectari" (data si ora cand te-ai deconectat de pe Instagram). Cât si istoricul căutărilor pe Instagram.
Din nefericire, Instagram nu arată locatia/ IP, cum se întâmplă pe Facebook.
Dar măcar, poti vedea ce conturi a vizitat cel care zici că s-a logat pe contul tău.
Tot la categoria "Datele contului" (Informatii de profil) poti vedea toate numele de utilizator folosite anterior etc.

2 răspunsuri:
| Pelo09 a răspuns:

Salut! Da, 1 sau mai multe dispozitive pot fi conectate in același timp pe un cont! Dacă ai observat lucruri ciudate sau probleme legate de contul tau este recomandat sa îți schimbi URGENT parola! Funda?