| Ilioasa_Daniela_1969 a întrebat:

Buna seara, am o pagina de Facebook pe care o adimistrez de ceva vreme. Dorind sa adaug un alt administrator, m-am debifat si mie mi-am acordat rol de moderator. Acum, pentru ca administratorul actual m-a rugar sa revin, nu ma poate adauga din nou admin, aplicatia da eroare. De ce? ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea este nimic de facut!
Ramai moderator si gata! Odata ce ai fost dezactivat din rolul de admin, nu se mai poate revenii, fiind o masura de precautie din partea administratiei FB-ului.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Cel mai probabil este vorba despre o eroare - poti sa o raportezi catre Facebook aici https://www.facebook.com/help/326603310765065?helpref=faq_content