| Off_Cosmin_1978 a întrebat:

Buna seara,am o problema pe Facebook,nu gasesc o persoana la prieteni din apropiere, nici ea pe mine, desi nu suntem blocati si toate setarile de locatie sunt activate.Vedem pe toti ceilalti.Multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te-a blocat ea, si te minte. Practic ii este rusine sa recunoasca, ca te-a blocat.
Nu exista sa nu poti vedea pe cineva deloc, daca nu esti blocat.
Evident ca vedeti pe toti ceilalti findca toti ceilalti nu te-au locat.
Si eu am facut asta cu unul care imi tot facea avansuri si era cu nevasta-sa, avand tupeu sa-mi spun ca nu ma mai vede... desii cu nevasta-sa comunicasem in dimineata respectiva.
Evident ca am negat ca nu l-am blocat, am dat vina pe FB, glich in system si alte probleme, dar nu am de gand sa-l deblochez.

| ancaval a răspuns:

Te-a blocat ea, dacă tu NU ai blocat-o. Zi să se uite în lista de persoane blocate.

| AllexC a răspuns:

Am patit chestia asta, spune-i sa-ti trimita link de la profil. Daca nu merge cand intri pe link ul ala, atunci te-a blocat si nu vrea sa recunoasca cel mai probabil, sau mai exista varianta de a fi ceva tehnic de la Facebook, ceea ce nu prea cred.

| Off_Cosmin_1978 explică (pentru AllexC):

Deci,am intrat in ambele telefoane, sunt activate setarile de locatie, am intrat in ambele telefoane si la lista de blocati, listele sunt goale.asta e dilema