| MirelaTeodora78 a întrebat:

Bună seara! Am văzut o rochie frumoasă pe site-ul magazinului SERENGEL și doresc să o cumpăr. Problema e că trebuie să achit cu cardul și am dubii în privința asta. Credeți că e bună această metodă
(care de altfel e și singura)? Se poate întâmpla ceva cu datele sau banii de pe card?

MULȚUMESC!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Bună, Mirela,

Nu îți recomandăm să ai încredere în tot ceea ce citești sau vezi pe internet. Având în vedere că acest website nu are nicio informație oficială listată (adresă, număr de telefon, țara de proveniență, datele fiscale ale firmei etc.), este cel mai probabil o înșelăciune - îți recomandăm să nu îl folosești.