| anonim_4396 a întrebat:

Cei care folositi Google drive, Dropbox, Onedrive ati observat/sesizat cumva ca fisierele stocate sunt sterse sau ca spatiu de stocare utilizat de fisiere o scazut ca si cum cineva ar fi sters fisiere

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca s-a intamplat sa iti dispara documente sau fisiere, atunci exista posibilitatea ca cineva sa aiba acces la conturile tale. Te sfatuim sa iti schimbi parolele si sa iti securizezi conturile.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Folosesc Drive dar nu am auzit de așa ceva (probabil din cauza puținului spațiu ocupat).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe Google Drive n-am pățit așa ceva.