| Geani645 a întrebat:

Bună seara! Firma Mision Whithout Borders România din Sibiu este serioasă?

5 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Misson Without Borders nu este o firmă, ci o organizație creștină care are scopul de a ajuta persoanele nevoiașe. Din păcate însă, nu există foarte multă trasparență pe site-ul lor cu privire la activitățile concrete pe care le desfășoară.

| gogu220 a răspuns:

Dacă vrei să te angajezi la ei, da. Salariile intră la data stbilită pe card. Se respectă prormul.

| Geani645 explică (pentru gogu220):

Lucrați la firma Cross Border din Sibiu?

| gogu220 a răspuns (pentru Geani645):

Mai de mult.

| Geani645 explică (pentru gogu220):

Ei recrutează pentru multe țări europene : Franța Suedia Belgia Germania Anglia etc ca muncitori necalificați.