| Vlad377373737377373 a întrebat:

Bună seara TPU. Aș dori sa va pun o întrebare. Cand intru pe Instagram imi apare o pagina cu fond alb pe care scrie sus {"message": "Te rug\u0103m s\u0103 a\u015ftep\u0163i c\u00e2teva minute \u00eenainte de a re\u00eencerca.", "status": "fail"} nu stiu ce sa fac ca sa imi recuperez contul, sa pot intra pe el chiar am nevoie de el, va rog frumos ajutati-ma chiar nu stiu cum l-as putea face am incercat si pe google sa caut forum despre dar nu imi da nimic. Ps. Mi-a aparut asa dupa ce am m-am conectat din alta parte si imi aparea pe telefonul meu pe contul de Instagram ca ceva suspect si imi dadea sa schimb parola am facut-o de 2 ori si dupa imi aparea aia dar sunt sigur ca nu mi-a spart nimeni contul, am fost eu dar de pe alt telefon. Dau funda va rog ajutati-ma. Am asteptat cum scrie acolo dar degeaba si am si dezintalat aplicatie am facut totul si tot nimic.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

1. Contact email: support@instagram.com
2. Îți faci un al doilea cont și poți raporta problema de acolo. Dacă ți-ai făcut vreodata un printscreen cu imaginea contului pierdut, ar fi OK să le-o arăți. Și-i rogi să rezolve... eroarea tehnică.